Těšínské slezsko

Golf v Těšínském Slezsku

Golf již dávno není sportem jen pro vyvolené, ale pro všechny, co mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu a lahodí jím zvuk míčku padajícího do jamky. Těšínské Slezsko nabízí  rozšířené možnosti využítí prostoru určeného pro tuto jedinečnou hru. Plánovaní výletu za golfem lze jednoduše pomoci Interaktivní mapy.

Golf v Těšínském Slezsku

Hrajete golf aktivně nebo jste úplný začátečník? Pro všechny zájemce o tuto krásnou hru je oblast Tešínského Slezska ideální. K relaxaci nebo aktivnímu odpočinku je možné využit dvou nejatraktivnějších golfových hrišt - Golf resort Lipiny v Karviné a Ropice Golf resort v malé podhorské obci nedaleko Třince.

Golf resort Lipiny 

Nejznámější a velmi atraktivní resort nacházející se v okrajové části města Karviné. Nabízí osmnáctijamkové hřiště určené veřejnosti a také devítijamkové mistrovské hřiště, které se řadí k nejdelším v Evropě. Areál nabízí možnosti využití restauračních služeb. V blizkosti je pak možné navštívit zámek Fryštát, nabízející velké množství expozic a také procházku rozsáhlým zámeckým parkem. Pokud doTěšínského Slezska přijedete s dětmi, určitě nezapomeňte navštívit zábavný prehistorický DinoPark v Doubravě. 

Golf resort Ropice 

Golf resort v Ropici nabízí osmnáctijamkové mistrovské hřiště linksového charakteru, nabízející jedinečný pohled na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu. K dispozici začínajícím golfistům jsou veřejnosti přístupné cvičné plochy a šestijamkové hřiště. Součásti resortu je restaurace poskytující občerstvení. Po aktivním odpočinku na hřišti doporučujeme navštívit Wellness & Spa centrum hotelu Vitality s jedinečným střešním whirlpoolem pod širým nebem. 

 

 

  • Publikováno: 29.11.2016
  • vytisknout vytisknout