Chata Lačnov, Horní Lomná

Aktuality

Pokud vyrážíte poznávat turistickou oblast Těšínské Slezsko tak by Vaší pozornosti neměla uniknout ani obec Horní Lomná ležící v samotném srdci Těšínských Beskyd, které jsou právem považovány za nejatraktivnější část destinace. Nedaleko se zde nachází také prales Mionší - největší prales u nás nabízející rozsáhlou doprovodnou infrastrukturu. V údolí se můžete ubytovat v nově zrekonstruované chatě Lačnov.

Rekreační středisko se nachází v klidném horském prostředí, v údolí Těšínských Beskyd v obci Horní Lomná a je jako stvořené pro odpočinek. Láká v každé roční době k vycházkám do nádherné okolní přírody, kde rozsáhlé, zdravé lesy a svěží horský vzduch prospívá dýchacímu ústrojí a tato oblast je vřele doporučována pro léčbu průdušek. V létě je zde možnost koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo grilování masa pod kolibou. k příjemnému posezení a uspořádání rodinných oslava svateb se zde nachází nově vystavěná venkovní terasa pro cca 60 hostů. Naleznete zde také hřiště na nohejbal a volejbal a je možno zapůjčit horská kola.

Hostům je k dispozici 22 lůžek a 16 přistýlek. Všechny pokoje mají TV, připojení k internetu a vlastní sociální zařízení. V areálu je možno využít saunu, whirlpool, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, el. šipky a další stolní hry.

Chata Lačnov je zapojena do Těšínské Slezsko Region Card. Držitelé karty hosta zde mohou využít slevu 20% na whirlpool, hřiště a saunu. Ubytovaní hosté, kteří kartu nemají ji zde mohou získat zdarma jako benefit k ubytování od 2 nocí výše!

Více informací naleznete na: www.lacnov.ic.cz

Více informací o kartě hosta získáte na: www.tscard.cz