Farma U oveček

Ubytování

Ubytování na rodinné farmě, v údolí řeky Stonávky. Ubytování v přízemí staršího, renovovaného rodinného domku s kapacitou max. 8 osob (6 + 2 přistýlky), s vybavenou kuchyní, zahradou. Užijte si klidný odpočinek na venkově.

Dům se nachází v klidné části obce, na konci ulice, v malebném údolí řeky Stonávky v nadmořské výšce 300 m n. m., nedaleko hranic s Polskem (10 km). V blízkosti se nachází zajímavé turistické cíle, např. Těrlická přehrada (5 km), Žermanická přehrada (5 km), Moravskoslezské a Slezské Beskydy, Kotulova dřevěnka v Havířově, Archeopark Chotěbuz - Podobora, ZOO Ostrava aj.

K dispozici plně vybavená kuchyně (plynový sporák, chladnička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a varná konvice), obývací pokoj s televizí a 2 samostatné pokoje. Kapacita objektu je 6 osob (+ 2 přistýlky). Venku je krytá terasa, zahrádka, ohniště a pískoviště pro děti. Můžete si zde zapůjčit jízdní kola.

Dům je součástí rodinné farmy věnující se chovu drobných hospodářských zvířat, především oveček, dále slepice s kohoutem, hrdličky, pes, dvě kočky, včely, zakrslý králíček.

Majitelé farmy bydlí v sousedním domku.

Kontakt

Adresa: Václav Novák, Z Kopce 69/7, Hradiště, 735 42 Těrlicko
Mobil: +420 777 007 169
E-mail: novak.hradiste@seznam.cz
Web: https://www.agroturistika-u-ovecek.cz/