Golf v Těšínském Slezsku

Vítejte u nás

Golf již dávno není sportem jen pro vyvolené, ale pro všechny, co mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu a lahodí jím zvuk míčku padajícího do jamky. Těšínské Slezsko nabízí  rozšířené možnosti využítí prostoru určeného pro tuto jedinečnou hru. Plánovaní výletu za golfem lze jednoduše pomoci Interaktivní mapy.

Hrajete golf aktivně nebo jste úplný začátečník? Pro všechny zájemce o tuto krásnou hru je oblast Tešínského Slezska ideální. K relaxaci nebo aktivnímu odpočinku je možné využit dvou nejatraktivnějších golfových hrišt - Golf resort Lipiny v Karviné a Ropice Golf resort v malé podhorské obci nedaleko Třince.

Golf resort Lipiny 

Nejznámější a velmi atraktivní resort nacházející se v okrajové části města Karviné. Nabízí osmnáctijamkové hřiště určené veřejnosti a také devítijamkové mistrovské hřiště, které se řadí k nejdelším v Evropě. Areál nabízí možnosti využití restauračních služeb. V blizkosti je pak možné navštívit zámek Fryštát, nabízející velké množství expozic a také procházku rozsáhlým zámeckým parkem. Pokud doTěšínského Slezska přijedete s dětmi, určitě nezapomeňte navštívit zábavný prehistorický DinoPark v Doubravě. 

Golf resort Ropice 

Golf resort v Ropici nabízí osmnáctijamkové mistrovské hřiště linksového charakteru, nabízející jedinečný pohled na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu. K dispozici začínajícím golfistům jsou veřejnosti přístupné cvičné plochy a šestijamkové hřiště. Součásti resortu je restaurace poskytující občerstvení. Po aktivním odpočinku na hřišti doporučujeme navštívit Wellness & Spa centrum hotelu Vitality s jedinečným střešním whirlpoolem pod širým nebem.