Hotel Dakol, Petrovice u Karviné

Aktuality

Pokud vyrazíte do Těšínského Slezska a před Těšínkými Beskydy upřednostníte jeho nížinatou část k okolí Karviné tak doporučíme ubytování v hotelu DAKOL třídy 3* superior, který se nachází v klidném, krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné. Nabízí hostům ubytování vhodné jak pro pracovní cesty, tak pro relaxační rodinné pobyty. Je zde k dispozici zcela nové wellness centrum, golfové greeny, multifunkční hřiště, bowling. V okolí je spousta značených cyklostezek. 

 

Hotel poskytuje svýcm hostům ubytování ve dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 28 lůžek a nabízí vedle komfortního uybtování také wellness centrum, golfové greeny na kterých můžete trénovat pro hru na velkých golfových hřištích, multifunkční hřiště a bowling. V okolí hotelu se nachází také množství značených cyklostezek a hraniční přechod do Polska je od hotelu vzdálen pouhých 100m. 

Hotel je rovněž ideálním místem pro konání svateb, firemních akcí, večírků a oslav. K těmto účelům jsou připraveny Lobby bar, Party sál a Velký sál. V léte je k dispozici posetení na terasách.

Hotel DAKOL je také zapojen do Těšínské Slezsko Region Card. Její držitelé mohou v hotelu čerpat slevu 20% na ubytování, bowling a vstup do wellness. Hosté zde mohou kartu hosta rovněž získat k pobytu zdarma a to již při ubytování od 2 nocí výše!  

Více informací o hotelu naleznete na: www.hoteldakol.cz

Více informací o kartě hosta získáte na: www.tscard.cz