Léto na zámku a nostalgické jízdy kočárem v Karviné

Aktuality

Zámek Fryštát v Karviné i letos láká na noční prohlídky i jízdy kočárem taženým koňmi.

Léto na zámku

Zajímavou akci na zámku Fryštát by si v červenci neměli nechat ujít příznivci historie a milovníci památek. Čtyři okruhy, z toho jeden mimořádný s kostelem Povýšení sv. Kříže, přístupný jen několikrát do roka. K tomu nádherná květinová výzdoba zámku, prohlídky také v noci a noční kočárové jízdy - to bude sobota 12. července na karvinském zámku.

Více informací o této akci naleznete ZDE!

Nostalgické jízdy městem aneb poznáváme Karvinou v historickém kočáře taženém koňským spřežením

V Karviné se letos o prázdninách opět bude jezdit kočárem a začíná se už 27. června. Neváhejte a užijte si této jedinečné nabídky! Obzvláště romantici ocení jízdu kočárem taženým nádherným koňským spřežením. Pohodlně se tedy usaďte a zaposlouchejte se do klapotu kopyt.

Nostalgická projížďka historickým jádrem Vás přenese do starých dobrých časů...přejeme Vám kouzelné zážitky! Projížďky jsou poskytovány pravidelně o prázdninách v pátky a soboty. 

Více informací o této akci naleznete ZDE!

Karvinský zámek Fryštát je rovněž zapojen do Těšínské Slezsko Region Card. Držitelé karty hosta sem mohou na prohlídku ZDARMA a v případě doprovodu druhé osoby se slevou 50%! Tedy 1 ZDARMA a druhý za polovinu!