Obujte se do toho a nenechte si ujít skvělé ceny!!! Jen do 31. 10. 2022.

Aktuality

Zaregistrovali jste soutěž v rámci kampaně Poznávej Těšínské Slezsko a vyhraj hodnotné ceny?

Nenechte si ujít výhry jako tandemový seskok, víkendový pobyt v Beskydech, voucher do restaurace, vstupenky do aquacentra nebo muzeí či voucher na slevu na ubytování, kde jako bonus získáte sklenici kvalitního medu.

Co je potřeba udělat?

Stačí být držitelem slevové karty Těšínské Slezsko Region Card a do soutěže se zaregistrovat zde.

Pokud jste si zatím slevovou kartu Těšínské Slezsko Region Card nepořídili, máte několik možností, jak to udělat. Buď zdarma nebo za peníze.

1) Vyrazit do 31.10.2022 na výlet a na vybraných místech získat kód k aktivaci karty zdarma. Kartu si pak jednoduše aktivujete na webu www.tscard.cz/kod.

2) Ubytovat se u smluvního ubytovatele v Těšínském Slezsku a při nástupu na pobyt si o kartu zdarma říct – poskytnou Vám kód a kartu si pak jednoduše aktivujete na webu www.tscard.cz/kod.

3) Koupit si kartu v informačních centru v Těšínském Slezsku. Na všech informačních centrech kartu pořídíte za 85 Kč (varianta pro dospělé, dětské karty do soutěže nezařazujeme – soutěž je určena pro starší 18 let).

Platnost slevové karty je 12 měsíců a díky ní získáte řadu slev u našich partnerů z oblasti cestovního ruchu. Karta nabízí slevy na ubytování, na vstupy do wellness a na bazény, na různá další sportoviště (sportovní haly apod.), venkovní atrakce – minigolf, jízdy na koních, dále slevy na vstupy do muzeí, na rozhledny, lanovky apod.

Kompletní informace o kartě naleznete na webu www.tscard.cz. Najdete zde také, kde získat do 31.10.2022 kód k aktivaci karty zdarma, a to v rámci kampaně Poznávej Těšínské Slezsko a vyhraj hodnotné ceny.

Tak hurá do toho, šance na výhru jsou nemalé.