Pivní a hudební lázně Oderberg

Wellnes a Lázně

Pivní a hudební lázně jsou zde pro všechny z Vás, kteří hledají netradiční místo k odpočinku, regeneraci nebo strávení nezapomenutelných chvil s blízkým nebo přáteli. To vše v rámci hotelového komplexu Oderberg, který tvoří
Hotel a restaurace Pod Zeleným dubem a hotel Zamek Chałupki.

Pivo a hudba

Nedílnou součástí lázní je naše nepasterizované a nefiltrované pivo Oderberg 12°, vařené exkluzivně pro restauraci Pod Zeleným dubem. Za drobný příplatek Vám nabízíme možnost koupele ve vaně s vlastním výčepem a neomezenou konzumací piva.

Neméně důležitým prvkem pobytu v lázních je překrásná hudba starých mistrů, která přišla na tento svět přibližně ve stejné době jako základy starobylého sklepení. Stanete se tak svědky vzácného historického propojení. Za výběr hudby ručí osobně Martin Kachel, manažer Pivních a hudebních lázní Oderberg a také dlouholetý člen orchestru Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Pro ty z Vás, kteří by si přáli ještě více, nabízíme rozšíření lázeňských procedur o masáže, večeři v naší restauraci a také ubytování v našem útulném hotelu. Pokud preferujete absolutní soukromí a chcete své blízké osobě nabídnout něco opravdu vyjímečného, doporučujeme variantu VIP, při které budete mít celé lázně po celou dobu jen pro sebe.

Kontakt

Adresa: nám. Svobody 37
             Bohumín - Starý Bohumín 735 81
Tel.: 555 506 608
Mobil: 604669 220
E-mail: lazne@oderberg.cz
Web: https://www.oderberglazne.cz/cz.html