Pojez fest míří do Karlovy Studánky

Aktuality

Pořádně se nadlábnout nebo elegantně degustovat můžete v podhůří Jeseníků. Explose chutí a nálož zábavy na vás čeká v nádherném prostředí divoké přírody.

Pojez fest bude tentokrát hostit místo s nejčistším vzduchem v tuzemsku. Lahůdky partnerů vychutnáte v okolí lázeňské Karlovy Studánky. Těšit se můžete nejen na přípravu skvělého jídla přímo před vámi na cooking show, ale i na kulturní laskominy. Gril rozpálí například Patrik Bauer z Řeznictví u Bobra nebo Petr Bajer z Fully Belly a kulinářské show přidají i další kuchaři a barmani našeho kraje. Poslechnout si ale budete moci i známé vypalovačky skupiny Buty nebo Rock & Roll Bandu Marcela Woodmana. A pobaví vás vystoupení stand up komiků Karla Hynka a Pavla Tomeše.

Součástí Pojez festu bude i chilli show s ochutnávkou chilli papriček, ocenění Regionální potraviny Moravskoslezského kraje a interaktivní zábava pro malé i velké. Zaposlouchat se pak můžete i do tónů lidových písní, které na gastro festivalu v podhůří Jeseníků rozezní cimbálovka.

Do Karlovy Studánky vyrazí v den akce i speciální přímá autobusová linka Ostrava – Karlova Studánka.

 

 Zdroj: https://pojez.cz/festy/karlova-studanka/