Relaxace a lázeňství v Těšínském Slezsku

Vítejte u nás

Po náročné turistice a poznávání malebných zákoutí Těšínského Slezska přijde vhod odpočinek a relaxace v řadě wellness hotelů nebo vyhlášených místních lázních Darkov. Relaxovat a léčit se tak můžete v blízkosti hor. 

Město Karviná Vám kromě empirového zámku Fryštát a starých hutnických tradic také nabídne jedinečné a rozsáhle lázeňské služby v podobě Lázní Darkov. Lázně oplývají luxusem a oblíbenými léčebnými metodami. Lazně nabízejí příjemně strávené odpoledne v Centru regenerace s velkým množstvím léčebných procedur, vyzkoušet můžete unikátní polárium a pobyt dokončit příjemnou procházkou lázeňským parkem.

Nedílnou součásti Těšínských Beskyd jsou malé lázničky, jako například původní Bylinné lázničky v Komorní Lhotce s dlouholetou tradicí, které v malebném prostředí poskytnou kvalitní služby. Zde je možnost ozdravné koupele ve vybraných relaxačních bylinách nebo uvolnění těla masáží. v blizkosti se nachází finská sauna, která se stále vytápí dřevem.

Obzvlášť zajímavé místo je vrchol Bahenec, který se tyčí nad Jablunkovem. Zde můžete relaxovat v jedinečných Pivních lázních horského hotelu Bahenec. S pivem se zde váže i několik místních minipivovaru, jako Hrčavský grunt nebo Lomňanské pivo Lomňan.

Tím nabídka wellness služeb v Těšínském Slezsku nekončí, další možnosti je navštívení Relax centra v Třinci, Wellness & spa centra v hotelu Vitality nebo využit wellness služeb místních hotelu. Mezi nejzajimavější patří wellness služby hotelu Pod Kyčmolem, hotelu Kempa, hotelu Excelsior a dalších. Další možnosti lázeňství a wellnes naleznete také ZDE.

Svojí Relaxaci můžete spojit taktéž s královskými odpočinkovými sporty jako je golf či jízda na koni. Jedinečná je taktéž projížďka v kočáře ve dvoře Olšiny.