Stezka Českem

Aktuality

1000 a 1000 kilometrů dlouhý a první oficiální přechod Česka

Stezku Českem může jít každý. Je jen na vás, kdy, kde a jak se na cestu vydáte. Můžete ji jít vcelku, Severní trasou nebo Jižní trasou. Po jednotlivých úsecích. Rozdělit si ji na víkendy. Ze západu na východ nebo naopak. Po chatách nebo se stanem. Pomalu, rychle, nebo třeba běžet. Jít může každý!

KČT, oblast Moravskoslezská ve spolupráci s jednotlivými odbory zajišťuje starty jednotlivých etap. Organizace je obvykle řešena tak, že z jednoho stanoviště startují dvě etapy vedoucí opačným směrem, cíle etap nebudou zajištěny. Po zaplacení startovného obdrží každý účastník pamětní lis a kovový buton s motivem pochodu. A v turistické oblasti Těšínské Slezsko něco navíc!

Destinační management turistické oblasti Těšínské Slezsko ve spolupráci s pořadatelem akce, Klubem českých turistů, připravil pro registrované účastníky speciální akci. Účastníci pochodu, kteří se zaregistrují, získají na startu etap procházejících územím turistické oblasti Těšínské Slezsko navíc slevovou kartu Těšínské Slezsko Region Card. Tato akce se koná v sobotu 11.06.2022.

Registrace přes web: https://www.stezkaceskem.kct-db.cz/cz/hlavni.php.

Další informace o akci a projektu na https://www.kct-msk.com/stezka-ceskem nebo https://www.stezkaceskem.cz/.

 

https://kct.cz/

 

https://www.stezkaceskem.cz/