URSUS centrum

Kultura a Zábava

Zážitkové centrum URSUS je jedinečné zážitkové centrum v Beskydech, které Vám představí hory i zdejší ekosystém. URSUS Vám promítne, historický první 3D film o Beskydech, představí interaktivní prohlídku místní fauny a velký model Beskyd. Součásti je také interaktivní zahradu.

Zážitkové centrum URSUS Vás uvítá dvěma velkými řezbami medvědů, a uvede do atmosféry vzniku hor a neporušené přírody dávnověku. Prostřednictvím 3D filmu o Beskydech sdělí, jak tyto hory vznikaly, co zde žilo a jak příroda vypadala v neporušeném stavu. Také jaký dopad má na přírodu člověk a jak se vyvíjela v posledních staletích.

Následně Vás provede interaktivní výstavou zdejších velkých i malých zvířat či vás vyzkouší ze znalostí stop různých živočichů. Taktéžje k vidění velký model části Beskyd, a rozmanitost zdejší přírody. Můžete se poučit o ekologii a navštívit interaktivní zahradu, která je zábavná nejen pro děti.

A nakonec zavítejte na nově vzniklou naučnou stezku dávných horalů, která Vás vyvede do horských výšin nad malebné údolí, v němž se centrum nachází nebo do pralesa Mionší, který reprezentuje poslední zbytky neporušené přírody Beskyd.

 

více info :
     www.ursuscentrum.cz
     e-mail: info@ursuscentrum.cz
     tel: +420 553 661 368, +420  553 661 397