Už máte svou kartu Těšínské Slezsko Region Card?

Aktuality

Atraktivity v turistické oblasti Těšínské Slezsko jsou nyní výhodnější! To vše díky Těšínské Slezsko Region Card - šikovné Kartě hosta, která Vám nabízí nejzajímavější služby regionu se slevou! Ještě ji nemáte? A není to škoda?

Ať už jste lyžař, sportovec, nadšenec pro turistiku, nebo naopak vyhledáváte odpočinek, poznání či kulturu tak je tady pro Vás vždy Těšínské Slezsko Region Card! Tato Karta hosta jejímž majitelem se již třeba dnes může stát kdokoliv nabízí svému držiteli přes 125 zajímavých slev u více jak 50 partnerů ze všech oblastí cestovního ruchu! Myslíte si, že to pro Vás není?

Nabídka je rozdělena do 6 hlavních kategorií:

  • Sport / Letní aktivity
  • Kultura / Památky
  • Relax / Zábava
  • Ubytování / Gastro
  • Lyžování / Zimní aktivity
  • Turistická Informační Centra

Co takhle se o polovinu levněji podívat do muzea? Lyžovat se slevou 30%, nebo se ubytovat až o desítky procent výhodněji? Maminka může navštívit Kosmetický salón, saunu, koupele, nebo se nechat hýčkat v některém z wellness center, tatínek si může zastřílet na střelnici a klukovi ukázat opravdové tanky, nebo plně zrekonstruované válečné opevnění! Celá rodina si pak může také zaplavat, zalyžovat, půjčit kolo, nebo netradiční vozítko Segway. A je toho mnohem, mnohem více!

Kompletní seznam zapojených služeb a veškeré informace naleznete na www.tesinskeslezsko.cz a na www.tscard.cz

A jak Kartu hosta Těšínské Slezsko Region Card získat? Koupit si ji můžete ve Vašem Turistickém Informačním centru jen za 85,- nebo ji získat za určitých podmínek k ubytování ZDARMA u některého ze smluvních ubytovatelů. A že se Vám nechce z pohodlí domova? Kartu si můžete zakoupit i přes e-shop online ZDE!

Tak poznávejte a užívejte si Těšínské Slezsko výhodněji i Vy!