Zájem o Těšínské Slezsko Region Card roste

Aktuality

Připravte se na super léto v Těšínském Slezsku. Pořiďte si slevovou kartu a ušetříte.

Díky Těšínské Slezsko Region Card mohou návštěvníci ušetřit tisíce. Stačí zajít do některého z informačních center v Těšínském Slezsku a zakoupit si za symbolických 85 Kč slevovou kartu (dětská varianta je za 70 Kč). Na webových stránkách tscard.cz pak v přehledu slev návštěvníci najdou všechna místa, kde je možné slevu uplatnit. Vybírat mohou z několika kategorií.

 

O jaké slevy se jedná?

V sekci ubytování slevy dosahují až 30 %. V místě ubytování pak můžete navíc ještě získat např. slevu na půjčovné kol, vstup do wellness aj.

Na vstupech do muzeí návštěvníci ušetří kolem 20 %, ale např. komentované prohlídky lze získat i se 100% slevou, tedy zadarmo. Také prohlídka zámku Fryštát v Karviné je s kartou zdarma. A to není vše.

Pokud rádi sportujete, určitě i v této kategorii si vyberete. Slevy pro držitele karty nabízejí provozovatelé krytých bazénů i koupališť. V letním období lze také získat slevu na půjčovné lodí nebo na projížďky na koních.

V neposlední řadě karta uspokojí i ty, kteří mají rádi adrenalin. V nabídce držitelé karty najdou např. slevu na tandemový seskok z Javorového.

Nebo chcete jen v klidu relaxovat a nedělat nic? S kartou Těšínské Slezsko Region Card je možné získat slevy na wellness, masáže, různé procedury a koupele.

Užijte si dovolenou v Těšínském Slezsku. Díky výhodné poloze Těšínského Slezska můžete také objevovat krásy polského a slovenského příhraničí.

 

Lze kartu získat zdarma?

Pokud se ubytujete u některého ze smluvních ubytovatelů, slevovou kartu obdržíte zdarma jako bonus od ubytovatele. Řekněte si o ni! Další možností, jak kartu získat zdarma, je sledovat naše sociální sítě (Facebook, Instagram), kde se dozvíte o akcích, kde kartu zdarma získáte. Jedná se hlavně o veletrhy cestovního ruchu a akce zaměřené na cestování a turistiku.

 

Kompletní informace o kartě naleznete na webu https://www.tscard.cz/.