POZNÁVEJ TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO - Pravidla soutěží

POZNÁVEJ TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO S TĚŠÍNSKÉ SLEZSKO REGION CARD

aneb více zážitků za méně peněz

 

Pravidla soutěží

 

Soutěže probíhají od data zveřejnění do 31. 10. 2022.
 

Jak se zapojit do soutěže o 20 dárkových balíčků s regionálními produkty?

V průběhu letní kampaně si aktivujte kartu Těšínské Slezsko Region Card na základě QR kódu umístěného na vybraných místech navštívených v rámci výletů po Těšínském Slezsku. Do soutěže o 20 dárkových balíčků s regionálními produkty se není nutné registrovat, postačí aktivace karty.

Losování o ceny probíhá v měsíčním intervalu z karet aktivovaných v rámci letní kampaně v předchozím měsíci. Výherce bude o výhře informován mailem, příp. telefonicky, a výhru bude možné si následně osobně vyzvednout v sídle organizátora soutěže (ul. Nádražní 348, Třinec), příp. lze po domluvě výhru zaslat poštou. Držitel karty se soutěže o 20 dárkových balíčků s regionálními produkty může zúčastnit v rámci kampaně pouze jednou. Tato soutěž je určena pouze pro nové držitele karty, kteří si ji aktivují na základě QR kódu v rámci letních výletů. Soutěže se může zúčastnit každá svéprávná fyzická osoba starší 18 let.

 

Jak se zapojit do soutěže o hlavní ceny letní kampaně?

Hlavní ceny:

  1. cena – víkendový pobyt v penzionu Beskydka, Dolní Lomná
  2. cena – tandemový seskok z Javorového od společnosti Tandempiloti
  3. cena – poukaz do restaurace Pod Akáty, Dolní Lomná
  4. cena – rodinné vstupné do Aquacentra Bospor, Bohumín (5 vstupenek)
  5. cena – rodinné vstupné do Historické budovy Muzea Těšínska, Český Těšín
  6. cena – Domeček u oveček – slevový voucher na ubytování a med od místních včel, Těrlicko

Soutěžící v rámci soutěže o hlavní ceny musí splnit následující podmínky:

  • Zaregistrovat se do soutěže prostřednictvím formuláře!!!
  • POZOR - ZMĚNA - NENÍ POTŘEBA UPLATNIT SLEVOVOU KARTU U MIN. 3 POSKYTOVATELŮ - STAČÍ BÝT JEN DRŽITELEM KARTY A ZAREGISTROVAT SE DO FORMULÁŘE. Uplatnit kartu Těšínské Slezsko Region Card u 3 různých poskytovatelů slev v době konání kampaně, tj. od zveřejnění do 31. 10. 2022.
  • Je nezbytné, aby poskytovatel slevu do systému zaevidoval. Nezadaním slevy do systému přichází držitel karty o záznam v systému o poskytnutí slevy a nelze uplatnění dané slevy ověřit. Organizátor soutěže nenese zodpovědnost za to, pokud není poskytnutí slevy do systému zaevidováno.

Výhercem se stává soutěžící, který splní výše uvedené podmínky a bude náhodně vylosován. Losování proběhne po skončení letní kampaně, nejpozději do 15. 11. 2022. Výherce bude o výhře informován mailem, příp. telefonicky, a výhru bude možné si následně osobně vyzvednout v sídle organizátora soutěže (ul. Nádražní 348, Třinec), příp. lze po domluvě výhru zaslat poštou. Držitel karty se soutěže o hlavní ceny může zúčastnit v rámci kampaně pouze jednou. Soutěže se může zúčastnit každá svéprávná fyzická osoba starší 18 let.

 

Všeobecná ustanovení:

Pořadatel si vyhrazuje právo ke změnám realizace soutěže. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude informace zveřejněna na internetové stránce www.tesinskeslezsko.cz.

Pro převzetí cen bude upřednostňováno osobní převzetí nebo zasíláno vybraným dopravcem pouze na území České republiky. Účastník se zavazuje uvádět v registračním formuláři pouze pravdivé údaje. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Veškeré údaje soutěžících jsou zabezpečeny proti jakémukoli zneužití třetí stranou.